O projekte

Lukratívny projekt Nad Slatinou, ktorý kľudne môžeme nazvať i revolúciou v architektúre, vyšiel z dielne renomovaného bratislavského architekta Ing. Arch. Pavla Kosnáča.

Bývanie, o ktorom snívate

Rezidenčné bývanie je priestorom pre celú rodinu. Byty a domy sú k dispozícii ako holodomy, je to príležitosť na realizovanie vašich predstáv o ideálnom bývaní. V každom z bytov nájdete miesto na raňajky, či relax na terase. Vymeňte uponáhľaný mestský život za objatie prírody. Vybehnite rovno z dverí do lesa alebo na lúku.

1
Metrov2 obytnej plochy
1
moderných domov a bytov

Nový životný štandard

K domu navyše prislúcha garáž, či praktický sklad, terasa na voľný čas strávený v súkromí, či s priateľmi a veľkorysý pozemok na rodinné vyžitie. Domy sú naviac ekologicky riešené, a to vďaka tepelným čerpadlám, ktoré zabezpečia energetickú sebestačnosť. Podčiarknite skvelé bývanie vlastným parkovacím miestom.

1
PARKOVACÍCH MIEST
1
Nadzemných garáží

Pokojná lokalita

Ponúka súkromie a zároveň kompletnú občiansku vybavenosť, či priestor na voľnočasové aktivity pre celú rodinu. Lokalita, ktorá sa vďaka svojim prednostiam stala najvyhľadávanejšou na rezidenčné bývanie. Na kávu do mesta, na prechádzku do parku, alebo rýchlo zo školy domov. V novom projekte Nad Slatinou ste v samom srdci prírody a zároveň krok od centra Púchova.

IBA
1 km
od Púchova

Originálny a jedinečný projekt, ktorý vyšiel z dielne renomovaného bratislavského architekta Ing. Arch. Pavla Kosnáča. Ak hľadáte bývanie s veľkou dávkou unikátnosti, nadčasovosti a modernej elegancie, ste na správnej adrese.

KOSI Architekti

Úspešná realizácia projektu Nad Slatinou, pokračuje ďaľšou výstavbou nového komplexu, ktorý sa buduje v Streženiciach pri Púchove. Prvá etapa realizácie je už plne zabývaná. Deti sa už môžu hrať v príjemnom prostredí na novovybudovanom ihrisku v blízkosti minerálneho prameňa Slatina.

Developer

Našim klientom nepredávame iba nehnuteľnosť, ale budujeme pre nich nový priestor pre kvalitný život. Prísny dôraz kladieme na premyslené vnútorné dispozície bytov a ich vysoký štandard, preslnenie a kvalitné prevedenie.

Marketingový poradca PAVOL MRÁZIK

    Vizualizácia projektu

    Príjemné prostredie pre rodinu a priestor na sebarealizáciu, či športové vyžitie v okolí.

    Máte záujem?

    KONTAKTUJTE NÁS